Patronat Municipal d'Esports
21/11/2017
Castellano | A A A
Inici | Contacte
Actualitat

26/10/2017

XXI Premis de l'esport local

XXI Premis de l'esport local

Els Premis de l'Esport local 2016-2017 canvien de data al 24 de novembre.

Tot a punt per dur a terme la XXIa edició dels premis de l'esport, on es trobaran els millors esportistes locals de la temporada 2016-17 de les diferents modalitats esportives practicades al municipi.
L'esdeveniment serà el pròxim 24 de novembre a les 20.00h al teatre Núria Espert.
Nominats:

Nominats 21a Edició Premis de l'Esport Local 2016/2017

NOMINATS INFANTIL Femení 

 Eimy Ronquillo León              Handbol
 Sílvia Ferrer Vázquez            Bàsquet
 Clàudia Garcia Balmaseda    Tir amb arc
 Laia González López             Patinatge
 Paola Rivero Ortega              G. Artística
 Elisa Moliner Radu                Tennis
 Ariadna Linares Alba             Taekwondo
 Violeta González Segura      Atletisme AESAB
 Ona Moya Escales                BMX

NOMINATS INFANTIL Masculí

 
 Javier Pérez Guerrero            Futbol sala AE Atlètic
 Mohamed Amhamdi Mahi      Futbol sala SAB
 Luis Viso Varela                     Handbol
 Ismael Sánchez El Rayti        Hoquei
 Fran Tejada Cuesta                Bàsquet
 Oliver Barrachina Collado       BMX
 Marc Olivares García              Karate i Kobudo
 Eric Quesada Blanca              Atletisme AESAB
 Roger Vendrell Magem           Tennis
 Jonathan Peñaver Gonzalez   Dards
 Omar Diente Sbai                   Taekwondo
 Jordi Querol Cuadrado           Tir amb arc


 NOMINATS ABSOLUTS Femení 

 Eva Trasierra Jimenez           Hoquei
 Marta Guerrero Santiago       Futbol Sala
 Ana Fernandez Mur               Bàsquet
 Olga Gonzalez Casares        Tir amb arc
 Mireia Boix Julibert                G. Artística
 Asun Blanco Arnau                Excursionisme
 Maria Vilamitjana Mitjans      Atletisme AESAB
  Jesús Rodríguez Arce     Atletisme C.A.SAB


 NOMINATS ABSOLUT Masculí


 Jesús Pérez Castillo             Futbol sala Atlètic
 Javier Velasco Pérez            Futbol sala SAB
 David Grau Sánchez             Hoquei
 Carlos Abello Turu                Handbol
 Javier Blas Valderrama         Bàsquet
 Juanjo Querol Cuadrado       Tir amb arc
 Jordi Cámara Mitjavilla          Dards
 J. Miguel Pedrosa González  Karate i Kobudo
 Ignasi Jorba Prats                 BMX
 Carlos Verdugo González     Atletisme C.A.SAB
 Oriol Traver Vilches               Atletisme AESAB
 Ton Mesagosa Sanahuja      Excursionisme
 José Naranjo Gutierrez        Petanca